Kryzys jest szansą, jak głosi znane powiedzenie… Tylko czy zawsze udaje nam się wyjść z niego obronną ręką? Ile może potrwać powrót do zdrowia? Czy można wrócić do tego co było? Posłuchajcie.
Odcinek, w którym przedstawiam ćwiczenia oddechowe, mogą one być bardzo pomocne zarówno w wyćwiczeniu prawidłowego oddechu, jak i nauczeniu się lepszego panowania nad swoim organizmem. Ćwiczenia oddechowe Informacje o podcastach dostępne tutaj. Dla tych,
Nadszedł czas kolejnych świąt. Sytuacja w naszym kraju niewiele się niestety przez te miesiące zmieniła. To będzie krótki świąteczny odcinek, w którym dziele się moimi drobnymi spostrzeżeniami oraz życzę wam wszystkiego co najlepsze 🙂 Informacje o podcastach dostępne tutaj.
Odcinek poświęcony mechanizmowi samospełniającej się przepowiedni oraz postanowieniom noworocznym, silne związanym z Blue Monday. Blue Monday Informacje o podcastach dostępne tutaj. Dla tych, którzy wolą czytać niż słuchać, transkrypcja: Witam was w kolejnym odcinku.